Članstvo u Društvu je na dobrovoljnoj osnovi. Za ostvarivanje svojih ciljeva i zadataka Društvo okuplja članove bez obzira na uzrast, nacionalnu i versku pripadnost. Svi članovi Društva imaju ista prava, obaveze i odgovornosti. Članovi Društva mogu biti individualni i kolektivni. U Društvo se mogu učlanjavati fizička i pravna lica koja svojim donacijama pomažu i unapređuju rad i poslovanje Društva kao pomažući članovi.

Popunjavanjem i potpisivanjem Obrasca prihvatam prava i obaveze člana Zavičajnog društva Kraljevo uređena Statutom Društva sa kojim sam upoznat preko Sajta Društva.

Ukoliko želite da odštampate Formular za članstvo, preuzmite ga OVDE>>>

Napomena:
    Nakon slanja prijave, potrebno je da uplatite članarinu na jedan od dole navedenih računa.
    Iznos članarine na godišnjem nivou je 1200 dinara (za uplate iz inostranstva članarina je 10 eura, odnosno 11 dolara).
    Moguće je uplatiti i polugodišnju članarinu u iznosu od 600 dinara (za uplate iz inostranstva članarina je 5 eura, odnosno 5,5 dolara).

Brojevi žiro računa Zavičajnog društva “Kraljevo”
    Karađorđeva 31, 36000 Kraljevo, Srbija

Uplate iz Srbije