Poseta Vasi Tucakoviću

Sa osećanjima časti i privilegovanosti što mogu da, u ime Zavičajnog društva Kraljevo“, uručim CD sa snimkom Svečane akademije organizovane 19.aprila 2021 godine, u čast Imendana grada i Dana Zavičajnog društva „Kraljevo“, danas sam obišao Vasilija Vasu Tucakovića, mog predhodnika na dužnosti Sekretara Društva.
Kao i svi moji predhodni susreti sa čovekom koji je obeležio čitavu jednu epohu u radu ustanova kulture u Kraljevu i ovaj je protekao u divljenju Vasinoj memoriji i svežini ideja na kojoj možemo da mu zavidimo i mi znatno mlađi.
Obavezao me je da i na ovaj način prenesem njegove pozdrave Kraljevčanima širom sveta i da ih, u njegovo ime, pozovem da podrže rad Zavičajnog društva „Kraljevo“.
Hvala mu na predanom trodecenijskom vršenju dužnosti Sekretara Zavičajnog društva „Kraljevo“.

Podeli