Zavičajci iz Beograda čestitali gradsku slavu

Poštovani Gradonačelniče,
Drage sugrađanke i sugrađani,
Dragi zavičajci!
Budući da predstavnici Podružnice Zavičajnog društva Kraljevo u Beogradu, na žalost, nisu mogli da dođu u naš grad i prisustvuju Svetoj liturgiji i današnjoj proslavi slave Grada Kraljeva, želimo da vam, ovim putem, najsrdačnije čestitamo slavu našega Grada i da vama i svim meštanima Kraljeva poželimo zdravlje, sreću i uspeh u pregnućima da naš grad napreduje na tragovima najbolje tradicije naših predaka i u pravcu ostvarenja želja i planova svih naših sugrađana.
Na mnogaja ljeta!
S osobitim poštovanjem i najsrdačnije,
u ime uprave beogradske Podružnice,
Milan Novaković, predsednik
Ljubomir Lazarević
Ljubodrag Ristić
Aca Terzić
Predrag Petrović
Podeli

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.